Мало сам прерачунао изборне резултате са Парламентарних избора у Србији 21016. године и добио нешто другачије проценте него што је то званично.
Није тешко закључити да би све било другачије када би се изборни резултат рачунао у односу на број грађана са правом гласа. То би мени била мотивациај да изађем на изборе. Чак не би ни морали да уводе да гласање буде обавеза, мада не бих имао ништа против. […]
[ ... види цео чланак ... ]

Кад човек прсне под пресијом система, страдају они који су му најближи, а обично и најмање криви.